30W 1064nm Światłowodowy laser diodowy
Opatentowana konstrukcja lasera stabilizowanego widmem charakteryzuje się wysoką mocą wyjściową przy wąskim paśmie widmowym. Stabilizowana szczytowa długość fali lasera pozostaje zablokowana niezależnie od temperatury obudowy, co czyni to źródło idealnym wyborem do najbardziej wymagających zastosowań.
Funkcje:
wąska szerokość linii
niski pobór mocy
szeroka stabilizowana temperatura pracy
przystępna cenowo, przenośna wydajność o jakości instrumentu
Aplikacji:
Spektroskopia Ramana
Metrologia
Wykrywania
Oprzyrządowanie analityczne
Arkusz specyfikacji:
Pozycja nr: FC1064DL30
| Optyczny | Typowa wartość |
| Środkowa długość fali λ | 1064nm |
| Moc wyjściowa | 30W |
| Szerokość widmowa FWHM | 6nm |
| Wydajność nachylenia | 2,5 W/a |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 12A |
| Prąd progowy Ith | 0,9A |
| Napięcie robocze Vop | 4,7V |
| Wydajność konwersji energii | 50% |
| Włókno | |
| Promień gięcia włókna | 75mm |
| Średnica rdzenia włóknistego | 200um |
| Światłowód numeryczny Aperture | 0,22NA |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Cieplny | |
| Temperatura pracy. | 25 ~ 35 °C |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~0,35nm/°C |
Rysunek
Popularne Tagi: 30w 1064nm światłowodowy laser diodowy dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurt, wyprodukowane w Chinach










