Opis
20W 1064nm Dioda laserowa sprzężona światłowodowo z termistorem PD
Wielofunkcyjny:
Czerwona wiązka celownicza (długość fali 635±10nm; Moc wyjściowa 2mW)
PD (obecny 300 ~ 3000uA)
Termistor((K Ω)/β(25°C) 10±3%/3477
Specyfikacja:
Pozycja nr: FC1064DL20
| Optyczny | Typowa wartość |
| Środkowa długość fali λ | 1064nm |
| Tolerancja długości fali | ±20nm |
| Moc wyjściowa | 20W |
| Szerokość widmowa FWHM | 6nm |
| Wiązka celownicza | |
| Środkowa długość fali λ | 650nm ±10nm |
| Moc wyjściowa | 2mW |
| Prąd roboczy Iop | 45 ~ 65mA |
| Napięcie robocze Vop | 2,2V |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 9A |
| Prąd progowy Ith | 0,7A |
| Napięcie robocze Vop | 7V |
| Wydajność konwersji energii | 30% |
| Prąd PD | 300 ~ 3000uA |
| Termistor ((K Ω)/β(25°C) | 10±3%/3477 |
| Włókno | |
| Promień gięcia włókna | >60mm |
| Średnica rdzenia włóknistego | 200um |
| Światłowód numeryczny Aperture | 0,22NA |
| Długość włókna | 1 mln |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Cieplny | |
| Temperatura | 15 ~ 35 °C |
| Temperatura przechowywania | -20-70°C |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~0,3nm/°C |
Rysunek
Popularne Tagi: 20w 1064nm światłowodowa dioda laserowa sprzężona z dostawcami termistora pd, producentami Chiny, fabryką, hurtem, wyprodukowano w Chinach










