Opis
30W 793nm wielomodowy moduł diody laserowej ze sprzężeniem światłowodowym
Ten produkt jest specjalnie dla lasera światłowodowego 2um, wysoka skuteczność łączenia i niezawodne opakowanie gwarantują wydajność konwersji, stabilną wysoką moc wyjściową i wysoką jasność, wysoką jakość plamki.
Możemy zapewnić klientom inną długość fali i moc wyjściową, którą można również dostosować.
Funkcja:
Moc wyjściowa 30 W
Długość fali 793nm
Światłowód 0,22NA/200um, złącze SMA905
wysoka jasność
wysoka niezawodność
Podanie:
Pompowanie laserem światłowodowym 2um
medyczny
Pompowanie DPSS
Przedmiot nr. : FC793DL30
| Wiązka laserowa | |
| Środkowa długość fali | 793nm ± 5nm |
| Moc wyjściowa | 30W |
| Szerokość widmowa FWHM | 5nm |
| Prąd roboczy Iop | 9A |
| Prąd progowy Ith | 1.8A |
| Napięcie robocze Vop | 10.8V |
| Wydajność konwersji mocy | ~30% |
| Włókno | |
| Promień zgięcia włókna | & gt;60mm |
| Średnica bufora | 250um |
| Średnica płaszcza z włókna | 125um |
| Średnica rdzenia światłowodu | 105um |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,22 ND |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Długość włókna | 1M |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~55℃ |
| Temperatura przechowywania | -30-70℃ |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~0.3nm/℃ |
Rysunek opakowania:

Popularne Tagi: 30w 793nm wielomodowe światłowodowe diody laserowe dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach










