Dioda laserowa 10mW 650nm do montażu TO
Diody laserowe montowane TO firmy Brandnew to doskonały wybór dla klientów poszukujących najnowocześniejszej wydajności w niedrogiej konstrukcji cokołu. Lasery te są dostępne w zakresie długości fal od 6xx do 15xx InP i są dostępne w różnych konfiguracjach mocy, długości fali, czapek i soczewek. Zastosowania diody laserowej TO-Mount 10mW 650nm firmy Brandnew obejmują medycynę OEM, medycynę konsumencką, LIDAR, celowanie wojskowe, zasięg i oświetlenie. Niestandardowe długości fal i konfiguracje są dostępne na życzenie.
Funkcja
Centralna długość fali 650nm, moc wyjściowa 10mW
Maksymalne napięcie wsteczne (LD) 2 V
Maksymalne napięcie wsteczne (PD) 30 V
Z fotodiodą
Specyfikacja:
Numer artykułu: TO650DL10
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 650nm |
| Moc wyjściowa | 10 mW |
| Rozbieżność |
36x7 stopni |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 22mA |
| Prąd progowy Ith | 11mA |
| Napięcie robocze Vop | 2.2V |
| Prąd PD | 0,3mA |
| Maksymalne napięcie wsteczne (LD) | 2V |
| Maksymalne napięcie wsteczne (PD) | 30V |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | -40-60 stopień |
| Temperatura przechowywania | -40-85 stopień |
TO Rysunek opakowania
Popularne Tagi: 10mw 650nm do montażu diody laserowej dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurt, wyprodukowano w Chinach










