Opis
Dioda laserowa 1W 830nm TO do CTP
Specjalna konstrukcja dla ekranu CTP Plate Belichter

Arkusz danych:
Pozycja nr: LD830TO1
Nazwa przedmiotu: 1W 830nm 9mm DO LD
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 830nm |
| Tolerancja długości fali | ±10nm |
| Moc wyjściowa | 1W |
| Szybka dywergencja osi | 35 stopni |
| Rozbieżność wolnej osi | 10 stopni |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 1A |
| Prąd progowy Ith | 80mA |
| Napięcie robocze | 2V |
| Napięcie wsteczne LD | & lt;2V |
| Wydajność na zboczu | 1.1W/A |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | -40~70℃ |
| Temperatura przechowywania | -40~80℃ |
Rysunek:

Często zadawane pytania:
Czy masz limit MOQ?
Dostępne jest niskie MOQ, 10 sztuk do sprawdzania próbek
Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Tak, wszystkie produkty zostały przetestowane przed wysyłką.
Wsparcie techniczne przez całe życie. 2 lata gwarancji.
Popularne Tagi: 1w 830nm do diody laserowej dla dostawców ctp, producentów Chiny, fabryki, hurtownie, wyprodukowane w Chinach










