Laser z pojedynczą diodą emitującą o mocy 5 W 10 W 808 nm z mocowaniem typu C
Cechy:
CM808DL5/CM808DL10 to wysokiej jakości dioda laserowa z mocowaniem typu C, której laser Fabry-Perot opiera się na najnowocześniejszym wzroście warstwy epitaksjalnej w studni kwantowej i niezawodnej strukturze falowodu grzbietowego. CM808DL5/CM808DL10 jest łatwy w montażu i zapewnia dobry kontakt termiczny, co czyni go idealnym wyborem do zastosowań wymagających dużej mocy i OEM. Zestaw z mocowaniem C ma dwa złote styki przyspawane do warstw półprzewodników domieszkowanych n i p.
Opcje:
Seria diod laserowych z pojedynczym emiterem CM808DL5/CM808DL10, oparta na konstrukcji epitaksji kwantowej i konstrukcji falowodu grzbietowego. Pojedyncze emitery w obudowie C-Mount zapewniają doskonałą niezawodność i wydajność. Środkowa długość fali obejmuje 635 nm, 650 nm, 670 nm, 785 nm, 808 nm, 830 nm, 9xxnm i 1064 nm. Projekty pakietów obejmują mocowania TO, mocowania CoS, mocowania C i mocowania F. Świadczenie usług kształtowania belek, takich jak szybka kompresja osi, zgodnie z wymaganiami klienta.

Arkusz danych:
Nr artykułu: CM808DL5
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali λ | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Moc wyjściowa | 5W |
| Wydajność na zboczu | 1.1W/A |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 5A |
| Próg prądu Ith | 0.3A |
| Napięcie robocze Vop | 2V |
| Efektywność konwersji mocy | 50% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15 ~ 35 stopni |
| Temperatura przechowywania | -40~80 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0.3 nm/stopień |
Rysunek

Popularne Tagi: 5w 10w 808nm c-mount pojedynczy emiter laser diodowy dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach












