Opis
Przedmiot nr .: CM980DL10
Nazwa przedmiotu: Laser diodowy 10W 980nm z mocowaniem typu C.

Detale:
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 980 ± 10 nm |
| Moc wyjściowa | 10W |
| Szerokość widmowa FWHM | 2,5 nm |
| Tryb polaryzacji | TE |
| Efektywność na zboczach | ≥1.1W/A |
| Elektryczny | |
| Prąd operacyjny Iop | ≤10A |
| Próg prądu Ith | ≤1.5A |
| Napięcie robocze Vop | ≤2V |
| Efektywność konwersji mocy | ≥50% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~35℃ |
| Temperatura przechowywania | -40-80℃ |
| Temp. Długości fali Współczynnik | 0,3 nm / ℃ |
Rysunek pakietu:

Popularne Tagi: Dostawcy diod laserowych 10w 980nm c-mount, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowana w Chinach










