Opis
25W 850nm 940nm 4-kanałowy układ diodowy VCSEL do leczenia medycznego
Brandnew ma macierz VCSEL 25W 850nm 940nm z 4 kanałami. Zupełnie nowe lasery VCSEL' zostały zaprojektowane tak, aby spełniać rygorystyczne specyfikacje dla szerokiego zakresu zastosowań w czujnikach optycznych. A kontrola pod każdym względem daje rezultat, aby zagwarantować każdemu produktowi niezawodność, stabilność i długą żywotność.
Funkcja:
Kompaktowy pakiet SMT
Technologia izolacji tlenkówVCSEL wielomodowy 850nm
Łatwa do kolimacji
Działa indywidualnie
Podanie:
Czujniki dalmierza
Kurtyna laserowaZastosowania wojskowe
Czujniki zbliżenia
Wykrywanie laserowe

Arkusz danych
Nazwa przedmiotu: 850nm 940nm 4-kanałowy układ VCSEL
| Parametry | |
| Impulsowa moc optyczna | 25W |
| Prąd progowy | 0.1A |
| Prąd impulsowy do przodu | 81A |
| Obszar emisji | 370*371um |
| Szczytowa długość fali | 850nm/940nm |
| Napięcie do przodu impulsu | 37V |
| Kąt świecenia | 20 stopni |
| Przesunięcie długości fali | 0,07nm/℃ |
| Czas wschodu | 2,8ns |
| Temperatura lutowania | 260℃ |
| Podłoże | AlN |
| Temperatura pracy obudowy | -40~85℃ |
| Temperatura przechowywania | -40~105℃ |

Popularne Tagi: 850nm 940nm 4-kanałowy chip vcsel dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










