Opis
Układ laserowy 1W 940nm VCSEL
Specyfikacje mechaniczne
Wymiary
przód: 51 mil × 45 mil (1280 ± 25um × 1130 ± 25um)
tył: 51 mil × 45 mil (1280 ± 25um × 1130 ± 25um)
grubość: 6 mil (150 ± 25um)
podkładka łącząca: 92±15um×1070±15um×2
Przysłona: 7 ± 2 um
Skok emisji: 44±1 um
Liczba emisji: 621
Materiały i konstrukcje
podłoże: GaAs,
p-metalizacja: stop Au;
n-metalizacja: stop Au;
struktura epitaksjalna: InGaAs MQW

Charakterystyka
| Parametr | Typ. |
| Środkowa długość fali | 940±10nm |
| Moc wyjściowa | 3W |
| Napięcie przewodzenia | 1.95V |
| Półfala | 1,1 nm |
| Wydajność na zboczu | 1.02W/A |
| Dominująca długość fali | 44.1% |
| Długość fali Temp. Współczynnik | 0,07nm/℃ |
| Prąd wsteczny | 1uA |
Popularne Tagi: Dostawcy chipów laserowych 3w 940nm vcsel, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










