10W dioda laserowa sprzężona z włóknami 940nm
Dioda laserowa 10W 940nm ze sprzężeniem światłowodowym wykorzystuje długą historię pakietów sprzężonych z włóknami, zawierając wysoce niezawodną konstrukcję w skalowalnym produkcie komercyjnym. Jest to specjalna konstrukcja do pomp, zastosowań przemysłowych.

Arkusz danych:
Pozycja nr: FC940DL10
Nazwa elementu: Laser diodowy o mocy 10 W 940 nm
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 940±10nm |
| Moc wyjściowa | 10W |
| Szerokość widmowa FWHM | ≤6nm |
| Włókno | |
| Długość włókna | 1m/2m |
| Rdzeń światłowodowy | 105um |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,22 ND |
| Złącze światłowodowe | ST / SMA / CO / Gołe |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ≤12A |
| Prąd progowy Ith | ≤0.9A |
| Napięcie robocze Vop | ≤2.2V |
| Wydajność konwersji mocy | ~48% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~55℃ |
| Temperatura przechowywania | -30-70℃ |
Dlaczego warto wybrać nas, a zyskasz stabilny biznes?
normalny czas realizacji jest bardzo szybki, 1-2 tygodnie
Gwarancja jakości: 1 rok
Mocne strony BrandNew' to talent pracowników, inżynieria jakości, kontrola procesów, rozwój produktu i produkcja seryjna.
Podstawową kompetencją
◆ Opakowania diodowe ◆ Kształtowanie wiązki
◆ Testowanie niezawodności ◆ Wydajne chłodzenie
Pls skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepszą cenę!
Popularne Tagi: 10w 940nm dioda laserowa sprzężona z włóknami dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowana w Chinach










