
Niezamontowane chipy laserowe diodowe o mocy 40 W, 880 nm, do źródła pompowania
Funkcja:
Wysoka, niezawodna moc wyjściowa 40 W i idealna charakterystyka wiązki
Tryb pracy CW, 19 pojedynczych emiterów, współczynnik wypełnienia 30%.
Wydajna technologia rozpraszania ciepła w opakowaniu
Charakterystyka odporności na wysoką temperaturę
Stabilna i niezawodna wydajność
Aplikacja:
Laserowe źródło pompujące na ciele stałym
Bezpośrednia obróbka materiału
Zastosowanie w technologii poligraficznej
Oświetlenie laserowe, komunikacja optyczna w wolnej przestrzeni
Układ laserowy z pojedynczym emiterem o mocy 40 W i długości fali 880 nm, z trybem pracy CW. Jednopaskowe chipy laserowe o mocy 40 W i długości fali 880 nm stanowią podstawowy element składowy półprzewodnikowych modułów laserowych o dużej mocy i wysokiej jasności. Kontrola pod każdym względem doprowadziła do zagwarantowania każdemu produktowi niezawodności, stabilności i długiej żywotności.
Arkusz danych
Nr artykułu: LC880SB40
Nazwa przedmiotu: Układ laserowy CW o mocy 40 W, 880 nm
| Optyczny | |
| Długość fali impulsu | 880nm |
| Moc wyjściowa | 40W |
| Tryb pracy | CW |
| Szerokość widma | 4 nm |
| Liczba emiterów | 19 |
| Szerokość emitera | 150um |
| Wysokość emitera | 500um |
| Współczynnik wypełnienia | 30% |
| Szerokość paska | 10000um |
| Długość wnęki | 1000um |
| Grubość | 130um |
| Szybka rozbieżność osi (FWHM) | 39 deg |
| Powolna rozbieżność osi (FWHM) | 9 stopni |
| Tryb polaryzacji | TE |
| Wydajność na zboczu | 1.15W/A |
| Elektryczny | |
| Typowy prąd roboczy | 41A |
| Typowy prąd progowy | 6A |
| Napięcie robocze Vop | 1.8V |
| Wydajność konwersji | 55% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 25 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0.28 nm/stopień |
Popularne Tagi: Dostawcy chipów laserowych cw 40w 880nm, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










