Opis
Układ laserowy z wieloma diodami emitującymi CW o mocy 50 W i długości 808 nm do zastosowań oświetleniowych
Cechy:
Środkowa długość fali: 808 nm
Długość pręta: 10mm
Wnęka pręta: 1 mm
Aplikacje:
Komunikacja,
Spektrometr Ramana
laserowa obróbka materiałów
sprzęt laserowy
laser przemysłowy

Moc wyjściowa 50 W, centralna długość fali 808 nm
Dostępna również inna moc (100 W, 300 W, 500 W)
Tryb pracy CW, tryb polaryzacji TE, 19 emiterów
Wysoka jasność, wysoka niezawodność, wysoka stabilność
Dostępne w dowolnej konfiguracji chłodzonej kanałem Mirco
Dostępne opakowanie COS
Arkusz danych
Nr artykułu: LC808SB50
Nazwa przedmiotu: Jednopasmowy układ laserowy CW o mocy 50 W, 808 nm
| Optyczny | |
| Centralna długość fali | 808nm |
| Moc wyjściowa | 50W |
| Tryb pracy | CW |
| Szerokość widma | 19 |
| Szerokość emitera | 150um |
| Jama barowa | 1mm |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 50A |
| Próg prądu Ith | 8A |
| Napięcie robocze Vop | 2V |
| Termiczny | |
| Temperatura testowa | 25 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0,3 nm/stopień |
| Współczynnik temperatury przechowywania | 0,3 nm/stopień |
Rysunek:

Popularne Tagi: 50w 808nm cw pojedynczy pręt laserowy dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










