Układ diod laserowych o mocy 600 W i szerokim spektrum
Opis produktu
Laser o widmie 14 nm
Tryb pracy QCW
Przewodzenie-Chłodzony układ prętów opakowanych
Modułowa i kompaktowa konstrukcja ułatwiająca integrację
Łatwość integracji
Poziomo ułożone diody laserowe mogą być łatwiejsze do zintegrowania z niektórymi systemami lub urządzeniami, w zależności od wymagań dotyczących orientacji. Układ poziomy może być bardziej zgodny z projektem konkretnego sprzętu.
Aplikacja-Specjalna optymalizacja
BrandNew może zoptymalizować poziome ułożone diody laserowe pod kątem konkretnych zastosowań, dostosowując projekt do wymagań takich branż, jak urządzenia medyczne, przetwarzanie przemysłowe, wyświetlacze laserowe i badania naukowe.

Arkusz specyfikacji:
Nr artykułu: CC808HA600
| Optyczny | Typowa wartość |
| Środkowa długość fali | 808±10nm |
| Moc wyjściowa | 600W |
| Ilość barów | 6 |
| Tryb pracy | QCW |
| Szybka rozbieżność osi (FWHM) | 38 stopni |
| Powolna rozbieżność osi (FWHM) | 12 deg |
| Częstotliwość | 100 Hz |
| Szerokość impulsu | <200us |
| Cykl pracy | <2% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 100A |
| Próg prądu Ith | 15A |
| Napięcie robocze Vop | 12V |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 25 stopni |
| Temperatura przechowywania | 0-55 stopni |
Rozmiar rysunku:

Popularne Tagi: Układ diod laserowych o mocy 600 W z szerokim spektrum dostawców, producentów Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










