Opis
Układ lasera diodowego o mocy 200 W, 808 nm, 5 barów
Konstrukcja radiatora została zaprojektowana z myślą o doskonałej zdolności rozpraszania ciepła, dzięki czemu możemy podłączyć szeregowo do kilkudziesięciu listew diod laserowych o mocy 20 W lub 40 W na jednym liniowym radiatorze.
Te układy liniowe są montowane w środowisku oczyszczonego azotu przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów i maszyny do lutowania rozpływowego.

Arkusz danych
Nr artykułu: WC808HA200
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali λ | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Moc wyjściowa na bar | 40W |
| Liczba barów | 5 |
| Tryb polaryzacji | TM |
| Szybka rozbieżność osi FWHM | 38 stopni |
| Powolna rozbieżność osi FWHM | 12 stopni |
| Tryb pracy | CW |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ~45A |
| Próg prądu Ith | ~9A |
| Napięcie robocze Vop | ~10V |
| Efektywność konwersji mocy | ~45% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 25 ~ 28 stopni |
| Temperatura przechowywania | -40~+70 stopnia |
| Płyn chłodzący | Filtrowana woda |
| Natężenie przepływu wody | 4LPM |
| Wejście ciśnienia wody | 0.4Mpa |
Rysunek:
![O]2VE)LI@4K(`X81K@16XV2](/Content/uploads/202098745/202002171504592358633.png)
Popularne Tagi: 200w 808nm 5 barów matryca lasera diodowego dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










