Moduł lasera diodowego ze sprzężeniem światłowodowym o mocy 60 W i długości fali 976 nm
Cechy:
- Tolerancja długości fali ± 0,5 nm
- Długa żywotność, wysoka niezawodność i stabilność
- Wysoka wydajność konwersji mocy
Aplikacje:
- Rytownictwo
- Cechowanie
- Cięcie

Ten produkt może być bardzo dobry w użyciu dla klienta i mieć długą żywotność, może pozwolić klientowi czuć się swobodnie podczas korzystania z tego produktu przez długi czas, a my możemy spełnić wszystkie wymagania klienta, klienta, jeśli chcesz dostosować model, możemy również pozwolić inżynierom dostosować produkt dla niego.
Arkusz danych
Pozycja nr:FC976DL60
Nazwa przedmiotu:Moduł lasera diodowego ze sprzężeniem światłowodowym VBG
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 976 nm |
| Tolerancja długości fali | ±0,5nm |
| Moc wyjściowa | 60W |
| Błonnik | |
| Rdzeń włóknisty | 105um |
| Włókno NA | 0,22 NA |
| Długość włókna | 1m |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 9.2A |
| Próg prądu Ith | 0.6A |
| Napięcie robocze Vop | 13V |
| Efektywność konwersji mocy | 50% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 25 ~ 35 stopni |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 stopni |
Rysunek:
Różnica między DFB i VBG:
Diody laserowe z rozproszonym sprzężeniem zwrotnym (DFB) działają poprzez zainstalowanie elementu struktury okresowej lub siatki dyfrakcyjnej w obszarze aktywnym urządzenia. Struktura ta zapewnia optyczne sprzężenie zwrotne lasera, zapewniając, że działa on w jednym trybie wzdłużnym, uzyskując w ten sposób wąską szerokość linii. Diody laserowe DFB są znane ze swojej wysokiej stabilności długości fali i są szeroko stosowane w zastosowaniach wymagających wysokiej czystości widmowej i stabilności.
Diody laserowe z siatką Bragga korzystają z siatek Bragga, aby osiągnąć wysoką czystość widmową i stabilność długości fali. Jego zintegrowanie z diodą laserową wprowadza dodatkowe sprzężenie zwrotne optyczne, emitujące w wąskim paśmie optycznym.
Popularne Tagi: moduł lasera diodowego ze sprzężeniem światłowodowym vbg dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










