Źródło lasera diodowego ze sprzężeniem światłowodowym o mocy 35 W i stabilnej długości fali
Cechy:
- Stabilizacja siatki Bragga z włókna szklanego
- Wysoka niezawodność i stabilność
- Szerokość widmowa: 1 nm
- Rdzeń światłowodowy: 200um
Aplikacja:
- Fluorescencja
- Spektroskopia
- Utwardzanie promieniami UV
- Biomedyczne

Moduł lasera światłowodowego dużej mocy oparty na półprzewodnikowych diodach laserowych o mocy 35W.
Arkusz danych:
Pozycja nr:FC8786WS30
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 878,6 nm |
| Tolerancja długości fali | ±1 nm |
| Moc wyjściowa | 30W |
| Szerokość widmowa FWHM | 1 nm |
| Błonnik | |
| Rdzeń włóknisty | 105um |
| Włókno NA | 0,22 NA |
| Długość włókna | 1m |
| Złącze światłowodowe | Goły koniec |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 13A |
| Próg prądu Ith | 2A |
| Napięcie robocze Vop | 6V |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | -30 ~ 70 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0,03 nm/stopień |
| Temperatura testowa | 25 stopni |
Rysunek:

Kiedy urządzenie pracuje, światło z paska diod laserowych jest kolimowane przez soczewkę i pada na siatkę. Siatka preferuje odbijanie światła o-wybranej długości fali, które jest zwracane przez soczewkę do wnęki optycznej paska diody laserowej.

Moduł diody laserowej 878,6 nm - 35W jest wyposażony w zaawansowane komponenty optyczne, które zapewniają doskonałą kontrolę nad kształtem i położeniem wiązki, a także integruje system chłodzenia w celu utrzymania optymalnej temperatury roboczej nawet w warunkach dużego obciążenia. Co więcej, produkt został zaprojektowany tak, aby był solidny i trwały, a w całym procesie produkcyjnym zastosowano niezawodne komponenty, dzięki czemu instalacja jest prosta, a wymagania konserwacyjne minimalne. Ten moduł diody laserowej ma szeroki zakres zastosowań, w tym obróbkę materiałów, systemy obrazowania medycznego i źródła pomp-na półprzewodniku, oferując niezrównaną wszechstronność w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników w różnych branżach. Ponadto moduł diody laserowej serii T 878,6 nm - 35W jest wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które zapobiegają potencjalnym zagrożeniom podczas obsługi lub instalacji, zapewniając bezpieczeństwo użytkownika.
Niniejsza specyfikacja ma charakter wyłącznie informacyjny. Stale udoskonalamy nasze produkty i dlatego możemy zmienić specyfikacje bez powiadamiania klienta. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z działem sprzedaży. Jeśli masz podobny produkt, w którym możemy Ci pomóc, nie wahaj się zapytać naszego zespołu sprzedaży!
Jeśli posiadasz produkt, który Cię interesuje, skontaktuj się ze mną.
Whatsapp:+86 18072835781
E-mail-: jy@brandnew-china.com
Popularne Tagi: Dioda laserowa światłowodowa 35w 878,6nm vbg dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowana w Chinach










