400W 976nm VBG Fiber Sprzężony laser diodowy
FC976WS400 to łatwy do zintegrowania moduł diod laserowych OEM wykorzystujący specjalnie zaprojektowaną mikrooptykę do przekształcania asymetrycznej wiązki z układu laserowego, poprawiając jakość wiązki, aby połączyć laser w światłowody o małym rdzeniu, zapewniając do 400 watów mocy i niespotykaną jasność. Ten wysokowydajny moduł laserowy jest wyposażony w rdzeń 0,22 NA, 200 mikronów. Stabilizowana zewnętrzna konstrukcja wnęki diody laserowej Stabilizowana objętościowo Bragga FC976WS400 nie tylko zapewnia stabilność długości fali i szerokość linii mniejszą niż 1 nm, ale także zmniejsza ogólne zużycie energii i obciążenie termiczne poprzez ograniczenie liczby trybów lasingu w danym czasie.
Specyfikacja:
Pozycja nr: FC976WS400
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 976±1nm |
| Moc wyjściowa | 400W |
|
Szerokość linii |
1 nm |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 30A |
| Prąd progowy Ith | 2A |
| Napięcie robocze Vop | 40V |
| Włókno | |
| Rdzeń światłowodowy | 200um |
| Światłowód numeryczny Aperture | 0,22NA |
| Długość włókna | 1m, można dostosować |
| Złącze światłowodowe | Goły koniec |
| Cieplny | |
| Temperatura testowa. | 25°C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 °C |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0,03 nm/°C |
Rozmiar opakowania:
Popularne Tagi: 400w 976nm vbg światłowodowy laser diodowy dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurt, wyprodukowane w Chinach










