5W 975nm 976nm 980nm Światłowodowa dioda laserowa
5W 975nm 976nm 980nm Fibre Coupled Laser Dioda wykorzystująca profesjonalną technologię sprzężenia, która ma wiele zalet, np. kompaktową konstrukcję, stabilną moc wyjściową, długą żywotność, wysoką wydajność i wygodne opakowanie.
Chip laserowy z Jenoptik Niemcy, podłoże/powłoka z Tecnisco Japan i włókno z Nufern Germany.

Rysunek:
![DW3Q1XY3C]}F0C)NE8%P%DF](/Content/upload/201998745/201908071342358510241.png)
Arkusz danych:
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 976±10nm |
| Moc wyjściowa | 5W |
| Tryb pracy | CW |
| Szerokość widmowa FWHM | ≤6nm |
| Wydajność na zboczu | 0.9W/A |
| Włókno | |
| Promień zgięcia włókna | & gt;30mm |
| Długość włókna | 1m/2m |
| Rdzeń światłowodowy | 105um |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,22 ND |
| Złącze światłowodowe | Gołe/SMA905/CO/ST |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ≤12A |
| Prąd progowy Ith | ≤0.9A |
| Napięcie robocze Vop | ≤2.2V |
| Wydajność konwersji mocy | ~48% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~55℃ |
| Temperatura przechowywania | -30-70℃ |
Dlaczego właśnie my
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Współpracował z Instytutem Półprzewodników Chińską Akademią Nauk i Uniwersytetem Zhejiang. Dziś ponad 60 techników i 2 naukowców, 20 techników z tytułem doktora. Powierzchnia produkcyjna to 10000 Class Lab Clean Room o powierzchni 2000 metrów kwadratowych. Roczny obrót przekracza 10 mln dolarów.
Skontaktuj się z nami swobodnie, aby uzyskać najlepszą cenę!
Popularne Tagi: 5w 975nm 976nm 980nm światłowodowe diody laserowe dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach










