Opis
Dioda laserowa 50W 976nm 980nm
Gwarancja dobrej jakości:
chip laserowy z Jenoptik Niemcy
podłoże/powłoka z Tecnisco Japan
błonnik z Nufern Niemcy
Podanie:
◆ Medycyna
◆ Drukowanie
◆ Źródło pompy
◆ Obróbka materiałów

Rysunek:

Arkusz danych:
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 976±10nm |
| Moc wyjściowa | 50W |
| Tryb pracy | CW |
| Szerokość widmowa FWHM | & lt;7nm |
| Wydajność na zboczu | 5.8W/A |
| Włókno | |
| Promień zgięcia włókna | & gt;40mm |
| Długość włókna | 1m |
| Rdzeń światłowodowy | 105um |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,22 ND |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 11.5A |
| Prąd progowy Ith | 0.6A |
| Napięcie robocze Vop | 8.5V |
| Wydajność konwersji mocy | ~45% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~55℃ |
| Temperatura przechowywania | -30-70℃ |
Skontaktuj się z nami:
Popularne Tagi: 50w 976nm 980nm światłowodowe diody laserowe dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach










