Fotodioda 2,5 Gb/s APD-TIA TO-CAN
APD-TIA TO46 to-fotodetektor o wysokiej wydajności przeznaczony do stosowania w optycznych systemach komunikacyjnych. Posiada kompaktową obudowę TO-46 i wykorzystuje fotodiodę lawinową (APD) z układem scalonym wzmacniacza transimpedancyjnego (TIA), zapewniając wysoką czułość i niski poziom szumów.
APD-TIA TO46 ma szeroki zakres widma, dzięki czemu nadaje się do stosowania z różnymi typami włókien optycznych i źródeł. Szybki czas reakcji i duża przepustowość sprawiają, że idealnie nadaje się do stosowania w systemach komunikacji o dużej-szybkości
Cechy
Działanie na długich falach
Opakowanie: TO-46
Wewnętrzny obwód AGC
Wyjście różnicowe
Wysoka czułość

Arkusz danych:
| Absolutne maksymalne oceny | |
| Temperatura przechowywania | -65-+150 stopień |
| Napięcie zasilania TIA | -0.5-+4.5V |
| Napięcie zasilania APD | 50V |
| Prąd wsteczny APD | 2mA |
| Wejściowa moc optyczna | 5mW |
| Zalecane warunki pracy | |
| Temperatura pracy | 25 stopni |
| Napięcie robocze TIA | 3.3V |
| Napięcie robocze APD | 3.0-6.0V |
| Opto – charakterystyka elektryczna | |
| Długość fali optycznej | 1000-1600 nm |
| Prąd zasilania | 20 mA |
| Napięcie przebicia | 38-50V |
| Ciemny prąd | 10nA |
| Responsywność | 10A/W |
| Wrażliwość | -32,0 dBm |
| Ładowanie wyjścia | 100Ω |
Rysunek:

Popularne Tagi: fotodioda 2,5 gb/s apd-tia do-can dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










