Opis
12W 980nm F-Zamontuj diodę laserową
Opis produktu
Diody laserowe z pojedynczym emiterem i dużą falą ciągłą-o mocy wyjściowej od 0,35 do 12 W przy długości fali od 635 do 1550 nm zapewniają wysoką jakość i niezawodność.
Cechy:
Układ półprzewodnikowy wyprodukowany w Niemczech
Wysoka niezawodność
Wysoka jasność
Wiązanie AuSn
Wysoka stabilność
Zastosowania w trudnych warunkach
Aplikacje:
Medyczny
Druk
Przemysł
Pompowanie
Oświetlenie

Arkusz specyfikacji:
Nr artykułu: FM980DL12
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali λ | 980nm |
| Tolerancja długości fali | ±10nm |
| Moc wyjściowa | 12W |
| Szerokość widmowa | 4 nm |
| Wydajność na zboczu | 1.0W/A |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 12A |
| Próg prądu Ith | 0.6A |
| Napięcie robocze Vop | 2.2V |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15 ~ 35 stopni |
| Temperatura przechowywania | -40 ~ 80 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | -0,3 nm/stopień |
Rysunek

Popularne Tagi: 12w 980nm f-do montażu diod laserowych dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










