Opis
Chipy lasera diodowego 15W 940nm
Opis produktu
Układ laserowy, a dokładniej układ LD, jest laserem półprzewodnikowym. Dzięki technologii pakowania półprzewodników materiał roboczy, energia zewnętrzna i optyczna wnęka rezonansowa wymagane do wygenerowania lasera są zintegrowane w przestrzeni chipa o powierzchni zaledwie jednego milimetra kwadratowego
Aplikacja:
Półprzewodniki do-laserów diodowych dużej mocy do bezpośredniej obróbki materiałów, do ogrzewania lub oświetlenia. Półprzewodniki jako źródła pompujące dla laserów światłowodowych i-na ciele stałym.

Arkusz danych:
Nr artykułu: LC940SM15
| Działanie | |
| Środkowa długość fali | 940nm |
| Moc wyjściowa | 15W |
| Tryb pracy | CW |
| Geometryczne | |
| Szerokość emitera | 95um |
| Długość wnęki | 4000um |
| Grubość wnęki | 120um |
| Szerokość wnęki | 400um |
| Dane elektrooptyczne | |
| Prąd progowy | 1.0A |
| Prąd operacyjny | 12A |
| Napięcie robocze | 1.75V |
| Wydajność na zboczu | 0.95W/A |
| Powolna rozbieżność osi | 9 |
| Szybka rozbieżność osi | 29 |
| Szerokość widmowa | 4 nm |
| Polaryzacja | TE |
Popularne Tagi: Dostawcy, producenci chipów laserowych diodowych 15 W 940 nm Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










