Dioda laserowa o dużej powierzchni 2 W. Chipy na suficie
Cechy chipów 2W na submountie:
- Szerokość widmowa 4 nm FWHM, wydajność nachylenia 1 W/A
- Wysoka wydajność konwersji mocy 50%
- Unikalna technologia zapewniająca najwyższą niezawodność i żywotność
Chipy 2W w zastosowaniach do montażu podtynkowego:
- Laserowe źródło pompujące-na ciele stałym
- Leczenie medyczne
- Oświetlenie laserowe
- Oświetlenie IR

Chipy COS o mocy 2 W i długości fali 785 nm na szerokopowierzchniowej diodzie laserowej Submount. Na zamówienie możemy również wyprodukować pręty z ciągłą metalizacją po stronie P- i adaptacyjną powłoką fasetową, a także zastosować powłokę o niskim AR do montażu rezonatorów zewnętrznych
Arkusz danych
Nr artykułu: COS785DL2
Nazwa przedmiotu: Dioda laserowa o szerokim obszarze 2 W i długości fali 785 nm
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 785 nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Moc wyjściowa | 2W |
| Szerokość widmowa FWHM | 4 nm |
| Wydajność na zboczu | 1.0W/A |
| Szybka rozbieżność osi | 30 stopni |
| Powolna rozbieżność osi | 10 stopni |
| Elektryczny | |
| Prąd progowy | 0.5A |
| Prąd operacyjny | 2.2A |
| Napięcie robocze | 1.8V |
| Efektywność konwersji mocy | 50% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15 ~ 55 stopni |
| Temperatura przechowywania | -30-70 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0,3 nm/stopień |
Rysunek:

Możesz kupić niestandardowe chipy COS 2W 785nm na diodach laserowych Submount od BrandNew. Jako jeden z profesjonalnych chipów COS 2W 785nm u producentów i dostawców diod laserowych Submount w Chinach, chipy COS 2W 785nm w diodach laserowych Submount produkowanych w Chinach są nie tylko wysokiej jakości, ale także tanie. Możesz kupić hurtowo chipy COS 2W 785nm na Submount po niskiej cenie. Ponadto obsługujemy również opakowania zbiorcze dla chipów COS o mocy 2 W i długości fali 785 nm na platformie Submount. Nasze wartości to „najpierw klient, najpierw obsługa,-oparta na reputacji, współpraca, w której wygrywa-wygrana”. Lasery te są dostępne w niestandardowych pakietach o długości fali do 25 W. Typowe zastosowania obejmują komunikację w przestrzeni kosmicznej, medycynę, wojsko lub lotnictwo, optykę laserową i lasery pompowe DPSS.

Popularne Tagi: Dioda laserowa COS o dużej mocy 2W 785nm Dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










