Opis
Układy diod laserowych o dużej mocy COS 915nm 22W na uchwycie podrzędnym
Mamy 915 centralnych chipów diodowych COS o wysokiej mocy i mocy 22 W. Z technologią rozpraszania ciepła Efficiency. Charakterystyki odporności na wysokie temperatury i zgodność AuSn z RoHS.
Funkcja:
Żetony na Submount
Wysoka moc wyjściowa
Wysoka niezawodność i stabilność
18 miesięcy czasu gwarancji
Podanie:Obrona i bezpieczeństwo, Lidar autonomiczny, Wojsko / Lotnictwo, Komunikacja optyczna w wolnej przestrzeni

Arkusz danych
Pozycja nr: COS915DL22
Nazwa elementu: Układ laserowy diodowy COS 915nm 22W
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 915nm |
| Moc wyjściowa | 22W |
| Szerokość widmowa FWHM | 5nm |
| Wydajność na zboczu | 1.0W/A |
| Dywergencja szybkiej osi | 30 stopni |
| Rozbieżność wolnoosiowa | 10 stopni |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 26A |
| Prąd progowy Ith | 1.5A |
| Napięcie robocze Vop | 1.8V |
| Wydajność konwersji mocy | 50% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15-55℃ |
| Temperatura przechowywania | 0~70℃ |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0.3nm/℃ |
Rysunek:

Popularne Tagi: cos 915nm 22w chipy diody laserowej dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










