Wymień stos diody laserowej 808nm na uchwyt Vectus
Cechy:
Unikalny producent maszyny Palomar Cynosure Vectus
Maksymalna moc wyjściowa 2400 W ponad dwukrotnie wyższa niż w przypadku poprzedniej depilacji laserowej
Importowany z USA pasek laserowy z zaawansowaną technologią montażu
Duży rozmiar plamki do szybkiego usuwania włosów z dużej powierzchni.
Zdolność dostarczania krótkich impulsów o wysokiej koncentracji energii
Jednolita wiązka lasera redukuje gorące punkty dla optymalnego leczenia
Wysoka moc zapewnia, że rękojeść może wytworzyć wystarczającą ilość energii, aby uzyskać doskonały efekt usuwania włosów.
Rękojeść Palomar Vectus wykorzystuje technologię lasera diodowego i duży rozmiar plamki, co czyni ją jedną z najszybszych rękojeści do depilacji dostępnych obecnie na rynku. Jednak gdy się zepsuje, jej naprawa wymaga dużo pieniędzy, zwykle wewnętrzna dioda jest zepsuta. Możesz bezpośrednio kupić nasze diody w celu wymiany, oszczędzając pieniądze i wysoką wydajność.
Kontakt: +86 18158400345
info@brandnew-china.com


Dokumentacja techniczna
Pozycja nr: WC808VS2400
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tryb pracy | QCW |
| Moc wyjściowa | 2400W |
| Liczba barów | 24 |
| Szerokość impulsu | ≤400ms |
| Cykl pracy | ≤40% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 100A |
| Prąd progowy Ith | 25A |
| Napięcie robocze Vop | 45V |
| Wydajność konwersji mocy | ~50% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 20~30℃ |
| Temperatura przechowywania | 0-55℃ |
Rysunek rozmiaru
![(DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Popularne Tagi: wymienić stos lasera diodowego 808nm dla dostawców uchwytów vectus, producentów Chiny, fabryki, hurtownie, wyprodukowane w Chinach










