Stos laserowy do maszyny Weifang
Ponieważ stos diod laserowych do usuwania włosów BrandNew Technology wnika głębiej w naskórek i pochłania bardzo mało energii z lasera, nie powoduje odkładania się melaniny i stanów zapalnych
Zalety:
Typowa długość fali 808 nm
755nm, 808nm, 1064nm 3 łączone długości fal opcjonalne
10 barów, 60 W na bar, 600 W
Opcjonalnie 50 w, 100 w na pasek
Żywotność ponad 30 milionów strzałów i 20 miesięcy gwarancji
Lutowanie Ausu zapewnia wysoką niezawodność
Kompatybilny z większością chińskich maszyn do usuwania włosów, takich jak ADSS, Weifang KM, Syntech, itp.......



Arkusz danych
Nr artykułu: WC808VS600
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±10nm |
| Moc wyjściowa na bar | 60W |
| Liczba barów | 10 |
| Szerokość impulsu | Mniejszy lub równy 400 ms |
| Cykl pracy | Mniej niż lub równo 40% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ~50A |
| Próg prądu Ith | ~10A |
| Napięcie robocze Vop | ~19V |
| Efektywność konwersji mocy | ~50% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 20 ~ 30 stopni |
| Temperatura przechowywania | 0-55 stopni |
Rysunek opakowania

Inne modele z inną skorupą


Popularne Tagi: stos laserowy dla dostawców maszyn weifang, producentów Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










