Opis
Stos lasera diodowego o 3 falach i 10 słupkach

Szybkie szczegóły:
808nm: złoty standard długości fali dla wszystkich rodzajów włosów
755nm: szczególnie skuteczny dla włosów blond i delikatnych
1064nm: szczególnie skuteczny w przypadku ciemnej, opalonej skóry
Konstrukcja opakowania z lutu twardego AuSn
Wysoki cykl pracy, wysoka gęstość energii
Woda filtrowana, alternatywne płyny chłodzące
Mały skok, kompaktowy rozmiar
Opcjonalny zespół falowodu optycznego z uszczelką
Opcjonalna szybka kolimacja

Arkusz danych
Nr artykułu: WC781VS600
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 755nm/808nm/1064nm |
| Tolerancja długości fali | ±10nm |
| Moc wyjściowa na bar | 50W/60W |
| Liczba barów | 10 |
| Szerokość impulsu | Mniejszy lub równy 400 ms |
| Cykl pracy | Mniej niż lub równo 40% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ~50A/60A |
| Próg prądu Ith | ~10A |
| Napięcie robocze Vop | ~19V |
| Efektywność konwersji mocy | ~50% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 20 ~ 30 stopni |
| Temperatura przechowywania | 0-55 stopni |
Rysunek

Popularne Tagi: 3-falowy 10-barowy stos laserów diodowych dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










