16-barowy stos laserowy
Kluczowe cechy:
50W na pasek, 16 barów, łącznie 800W
Technologia montażu twardego lutu AuSn, wyższa niezawodność
Standardowa konfiguracja i pakiet projektowy dla klienta
Gwarancja jakości wynosi 20 miesięcy. Ilość strzałów>50 mln.

Arkusz danych
Pozycja nr: WC808VS800
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±10nm |
| Moc wyjściowa | 800W |
| Szerokość impulsu | ≤400ms |
| Cykl pracy | ≤40% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ~45A |
| Prąd progowy Ith | ~10A |
| Napięcie robocze Vop | ~28V |
| Wydajność konwersji mocy | ~50% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 20~30℃ |
| Temperatura przechowywania | 0-55℃ |
Rysunek
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Wskazówki dotyczące użytkowania:
Aby zapewnić długotrwałą pracę tego produktu, do chłodzenia obiegowego należy używać wody dejonizowanej. Jeśli występuje system filtracji, należy regularnie wymieniać filtr (zgodnie z jakością wody). W przypadku braku filtracji zaleca się wymianę wody dejonizowanej dwa razy w tygodniu.
Popularne Tagi: 16-barowy stos laserowy dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowany w Chinach










