Stos laserowy 16 barów 800 W
Kluczowe cechy:
16 barów 50 W na pasek, łącznie 800 W
808nm lub potrójna długość fali dla twojej opcji.
Szybka częstotliwość 1-10 Hz do szybkiego usuwania włosów
Technologia montażu lutu twardego AuSn
Długa żywotność>30 milionów strzałów
Gwarancja jakości wynosi 20 miesięcy
Specjalna konstrukcja uchwytu do usuwania włosów, np. Lefis.

Arkusz danych:
Pozycja nr: WC808VS800
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±10nm |
| Moc wyjściowa | 800W |
| Liczba barów | 16 |
| Szybka dywergencja osi (FWHM) | 38 stopni |
| Rozbieżność wolnej osi (FWHM) | 12 stopni |
| Tryb pracy | QCW |
| Szerokość impulsu | ≤400ms |
| Cykl pracy | ≤40% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ~50A |
| Prąd progowy Ith | ~10A |
| Napięcie robocze Vop | ~28V |
| Wydajność konwersji mocy | ~50% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 20~30℃ |
| Temperatura przechowywania | 0~55℃ |
Rysunek pakietu:

Użyj wskazówek:
1. Idealna temperatura wody chłodzącej wynosi ≤25°C. Zaleca się połączenie lokalnej temperatury pokojowej, aby zapewnić kontrolę temperatury lasera w temperaturze pokojowej ±5 °C, aby uniknąć kondensacji.
2. Rzeczywisty przepływ wody przez laser wynosi ≥4,5 l/min;
3. Proszę używać go w suchym środowisku;
Popularne Tagi: 16 barów 800w dostawców stosów laserowych, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










