Układ lasera diodowego QCW o mocy 2400 W i długości fali 808 nm
Szybkie szczegóły:
Cechy:
- Zmontowane z twardego lutu i materiałów dopasowanych do rozszerzalności
- Mała, kompaktowa konstrukcja
- Filtrowana (nie-DI) chłodzona wodą
- Idealny do zastosowań z diodami bezpośrednimi (np. usuwanie włosów, spawanie tworzyw sztucznych)
- Dostępne długości fal: 760–1064 nm
Dostępne konfiguracje o - wielu-długościach fali
Uwagi:
(1) Niniejsze specyfikacje dotyczą pracy przy 808 nm. Inne długości fal dostępne na zamówienie.
(2) Użytkownik powinien zapewnić środowisko suchego azotu podczas przechowywania i pracy w temperaturach poniżej punktu rosy otoczenia.
(3) Światło lasera emitowane przez to urządzenie jest niewidoczne i szkodliwe dla ludzkiego oka. Unikaj patrzenia bezpośrednio na wyjście światłowodu lub na skolimowaną wiązkę wzdłuż jej osi optycznej, gdy urządzenie pracuje. Podczas pracy należy nosić odpowiednie okulary ochronne przed działaniem lasera.


Arkusz danych
Numer artykułu: WC808VS2400
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±15nm |
| Tryb pracy | QCW |
| Moc wyjściowa na bar | 100 W/bar |
| Liczba barów | 24 |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 100A |
| Próg prądu Ith | 25A |
| Napięcie robocze Vop | 43.2V |
| Efektywność konwersji mocy | ~50% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 20 ~ 30 stopni |
| Temperatura przechowywania | 0-55 stopni |
Warunki pracy na pasek

Rysunek


Popularne Tagi: Układ lasera diodowego 2400 W 808 nm qcw dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










