Laser diodowy ze stabilizacją długości fali o mocy 150 W i długości fali 969 nm
Laser diodowy ze stabilizowanym włóknem o mocy 150 W i długości fali 969 nm to urządzenie laserowe o dużej mocy, które emituje światło o stałej długości fali 969 nm. Łatwo integruje się z istniejącymi systemami optycznymi i pozwala na elastyczne pozycjonowanie źródła lasera. Zapewnia również dokładność i powtarzalność sygnału wyjściowego lasera, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań takich jak spektroskopia i metrologia.


Przegląd
Dioda laserowa składa się z półprzewodnikowego paska laserowego zamontowanego na radiatorze i połączonego z rdzeniem światłowodowym o średnicy 105um i aperturze numerycznej 0,22. Światłowód dostarcza światło lasera do celu z wysoką wydajnością i niskimi stratami. Dioda laserowa ma hermetycznie zamkniętą 2-obudowę styków o wymiarach 160 mm x 73 mm. Prąd i napięcie robocze wynoszą odpowiednio 13A i 35V. Prąd progowy wynosi 1A.
Specyfikacja
Nr artykułu: FC969WS150
| Optyczny | Typowa wartość |
| Środkowa długość fali | 969 nm |
| Tolerancja długości fali | ±1 nm |
| Moc wyjściowa | 150W |
| Błonnik | |
| Rdzeń włóknisty | 105um |
| Długość włókna | 1m |
| Światłowodowa apertura numeryczna | 0.22NA |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy | 13A |
| Prąd progowy | 1A |
| Napięcie robocze | 35V |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 25 stopni |
| Temperatura przechowywania | -30~70 stopni |
| Temperatura fali Współczynnik | -0.03 nm/stopień |
Rysunek opakowania

Popularne Tagi: Laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym o stabilizowanej długości fali 150 W i długości fali 969 nm dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










