Przemysłowy laser diodowy o dużej mocy ze sprzężeniem światłowodowym
915nm: do 750W
976 nm: do 550 W
808nm: do 180W
Rdzeń światłowodowy 105um lub 200um
NA. 0,22 Złącze nieizolowane lub SMA905
Długość włókna: 1 m lub więcej w zależności od potrzeb.
Kompaktowa konstrukcja, stabilna moc wyjściowa, duża moc, wysoka wydajność i wygodne opakowanie
Aplikacje:
Pompowanie laserem światłowodowym,-pompowanie laserem na ciele stałym, Bezpośrednia obróbka materiałów diodowych
Gwarancja:
Fabryczne spalanie-testowane przez 48 godzin. Roczna gwarancja na wykonanie i materiały po otrzymaniu elementów.

Arkusz danych
Nr pozycji FC915DL500
| Optyczny | |
| Długość fali | 915nm |
| Tolerancja długości fali | ±15nm |
| Moc wyjściowa | 500W |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 25A |
| Próg prądu Ith | 1.1A |
| Napięcie robocze Vop | 46V |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15 ~ 45 stopni |
| Temperatura przechowywania | -20-70 stopni |
| Współczynnik temperaturowy | ~0,35 nm/stopień |
Rysunek
![product-1-1 O06T9G%H1D]H79E9F43_J70](/Content/uploads/202098745/202008281137340a0ec281ecb1404186b5865c79b75629.png)
Popularne Tagi: przemysłowy laser diodowy o dużej mocy ze sprzężeniem światłowodowym, dostawcy i producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










