Laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym 1725nm i mocy 100W
Cechy:
-
Długość fali:1725 nm ± 5 nm
-
Typ włókna:Rdzeń 400 μm lub 200 μm, NA 0,22 (możliwość dostosowania)
-
Złącze światłowodowe:SMA905 lub QBH (opcjonalnie)
Aplikacje:
- Zastosowanie medyczne i chirurgiczne (np. terapia fototermiczna)
- Przetwórstwo tworzyw sztucznych i polimerów
- Badania wykrywania gazu lub absorpcji

Arkusz daty
Nr artykułu: FC1725CB100
Nazwa przedmiotu: Laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym 1725 nm i mocy 100 W
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 1725nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Moc wyjściowa | 100W |
| Tryb pracy | CW |
| Błonnik | |
| Rdzeń włóknisty | 600um |
| Długość włókna | Kurtka 1M/0,9mm |
| Światłowodowa apertura numeryczna | 0,22 NA |
| Złącze światłowodowe |
SMA905 |
| Elektryczny | |
| Lop prądu roboczego | 12A |
| Próg prądu Lth | 1A |
| Napięcie robocze Vop | 50V |
| Termiczny | |
| Temperatura testowa | 25 stopni |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 70 stopni |
Projekt:


Precyzyjna kontrola długości fali: Środkowa długość fali 1725 nm ± 5 nm zapewnia stabilne i dokładne działanie.
Konstrukcja z możliwością podłączenia: wygodna do łatwej instalacji, wymiany i integracji systemu.
To dwie główne cechy tego lasera, które pozwalają klientom wykorzystać go w bardziej precyzyjnych eksperymentach.
Laser diodowy-z włóknem sprzężonym o długości fali 1725 nm zapewnia moc wyjściową o mocy do 100 W w trybie CW w połączeniu ze włóknem wielomodowym o szerokości widmowej<20 nm, center tolerance of ±5 nm, and thermal tuning/monitoring capabilities. It is commonly used in solid-state laser pumping, industrial processing, and medical systems due to its high brightness, stable beam quality, and plug-and-play integration.
Popularne Tagi: 1725nm 100w laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










