Dioda laserowa 785 nm i mocy 600 mW z wąską szerokością linii
Diody laserowe o długości fali 785 nm i mocy 600 mW oferowane są w 14-pinowej obudowie motylkowej
Te lasery stabilizowane siatką Bragga ze sprzężonymi włóknami zapewniają bardzo wąską szerokość linii, szeroki zakres temperatur roboczych i niskie zużycie energii
Szeroko stosowane w zastosowaniach Ramana, a także w metrologii, czujnikach, instrumentach bio-i oprzyrządowaniu analitycznym
Cechy:
Długość fali-Ustabilizowana
Moc wyjściowa 600mW
Długość fali 785 nm
Średnica rdzenia włókna 105µm
Wąska przepustowość<0.12nm
0.22N.A.
Pakiet motylkowy z wewnętrzną chłodnicą, termistorem i fotodiodą

Arkusz specyfikacji:
Nr artykułu: FC785DL600
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali λ | 785 nm |
| Tolerancja długości fali | ±0,5nm |
| Moc wyjściowa | 600mW |
| Szerokość widmowa FWHM | 0,1 nm |
| Wydajność na zboczu | 0.8W/A |
| Błonnik | |
| Średnica rdzenia włókna | 105um |
| Światłowodowa apertura numeryczna | 0,22 NA |
| Złącze światłowodowe | FC/PC, SMA905 |
| Długość włókna | 1 m, można dostosować |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 1.09A |
| Próg prądu Ith | 0.36A |
| Napięcie robocze Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Termistor | 10 (±5%) kΩ (25 stopni) |
| Prąd/napięcie robocze TEC | 2.5A/6.3V |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15 ~ 35 stopni |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 50 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0,01 nm/stopień |
Rysunek
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
Popularne Tagi: Dioda laserowa 785nm 600mw z wąską szerokością linii dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










