Opis
Moduł diody laserowej ze światłowodem 1940nm 5W
Cechy:
Długość fali 1940nm, specjalna do spawania tworzyw sztucznych
Dostępny pakiet wielu: sprzężenie światłowodowe (5 W, 10 W); mocowanie CS (10 W); mocowanie C (1 W); COS (1 W)
Standardowe włókno (opcjonalnie rdzeń 105um / 200um / 400um)
Gwarancja jakości: jeden rok
Żywotność: 10000 godzin

Arkusz danych
Pozycja nr: FC1940DL5
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 1940nm |
| Moc wyjściowa | 5W |
| Szerokość widmowa FWHM | ≤6nm |
| Włókno | |
| Rdzeń światłowodowy | 200um |
| Długość włókna | 1m |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,22 ND |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ≤12A |
| Prąd progowy Ith | ≤0.9A |
| Napięcie robocze Vop | ≤2.2V |
| Wydajność konwersji mocy | ~48% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~55℃ |
| Temperatura przechowywania | -30~70℃ |
Rysunek:
![7(~V]O$D{LLOC@$T$@B3512](/Content/uploads/202098745/20200915131101f2a4b08a4849414388887e5f5d6ab6d2.png)
Popularne Tagi: Dostawcy modułów diod laserowych z włóknami światłowodowymi o mocy 1940nm 5w, producenci z Chin, fabryki, hurtownie, wyprodukowane w Chinach










