Światłowodowa dioda laserowa o mocy 150 W 1064 nm
Cechy:
Długość fali 1064nm
Wysoka moc do 150W
Rdzeń włókienny: 106,5um
Złącze gołego końca, złącze SMA905 jest opcjonalne
Aplikacje:
Pompowanie laserem światłowodowym, medycyna...
Dokumentacja techniczna:
Pozycja nr: FC1064DL150
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 1064nm |
| Moc wyjściowa | 150W |
| Szerokość widmowa FWHM | 5nm |
| Błonnik | |
| Rdzeń światłowodowy | 106,5um |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0.22NA |
| Długość włókna | 1.5m |
| Złącze światłowodowe |
SMA905 |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy | 0.7A |
| Prąd progowy | 12A |
| Napięcie robocze | 31.5V |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15 ~ 35 stopni |
| Temperatura przechowywania | -20-70 stopień |
| Temp. fali Współczynnik | 0.3nm/stopień |
Rysunek:
Często zadawane pytania:
Czy możesz wykonać OEM (zaprojektować i wyprodukować lasery dla klienta)?
Tak, mamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy, w tym dział oprogramowania, sprzętu, elektroniki i projektantów 3D i mamy wystarczającą zdolność do produkcji laserów całkowicie zgodnie z wymaganiami klienta.
A co z dostawą?
Możemy zaoferować usługi „od drzwi do drzwi” drogą lotniczą, tylko w zależności od Twojego rzeczywistego żądania. Takich jak DHL, UPS, TNT, FEDEX
Jaki jest czas realizacji?
Zwykle 3-5 dni. Produkty niestandardowe potrzebują 15 dni roboczych.
Popularne Tagi: Dostawcy diod laserowych o mocy 150W 1064nm, producenci, Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










