Laser diodowy 10W 1550nm z diodą światłowodową
Funkcja:
Centralna długość fali 1550 nm, stabilna moc wyjściowa 10 watów
Włókno: 9um/0,17NA/4m/QBS
Kompaktowa konstrukcja, łatwa w użyciu
Wysoka niezawodność i stabilność
Podanie:
laserlidar i detekcja laserowa
lotnictwo, łączność, lidar, wojsko i medycyna

Arkusz danych
Pozycja nr: FC1550DL10
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 1550±10nm |
| Moc wyjściowa | 10W |
| Tryb pracy | CW |
| Błonnik | |
| Rdzeń światłowodowy | 9um |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,17 ND |
| Długość włókna | 4m |
| Złącze światłowodowe | QBS |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 5A |
| Napięcie robocze Vop | 24V |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15~35℃ |
| Temperatura przechowywania | -20-55℃ |
Rysunek:

Często zadawane pytania:
Jak wykonać zamówienie?
1. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji przez e-mail
2. Wysyłamy PI do Ciebie w celu zapłaty, termin płatności to T/T lub Western Union
3. Po dokonaniu płatności zorganizujemy produkcję
4. Czas dostawy wynosi 1-2 tygodnie w zależności od różnej ilości zamówienia i prośby.
5. Po dostawie wyślemy Ci numer śledzenia DHL UPS FedEx TNT.
Popularne Tagi: 10W 1550nm dostawcy lasera diodowego z włóknem światłowodowym, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










