Laser półprzewodnikowy i światłowodowy 915nm o mocy do 300W
Zalety produktu:
Stabilna moc wyjściowa 200 W, 300 W
Długość fali 915nm, 940nm, 975nm opcjonalnie
Rdzeń z włókna 0,22NA/105um
1064 osłona lasera
wysoka jasność i wysoka jakość wiązki wyjściowej
Używany do pompowania laserem światłowodowym, bezpośredniego przetwarzania materiałów (takich jak usuwanie farby, usuwanie rdzy, usuwanie powłoki)

Średnica opakowania:

Kluczowe parametry:
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 915nm lub 976nm |
| Moc wyjściowa | 300W |
| Tryb pracy | CW |
| Szerokość widmowa FWHM | & lt;5nm |
| Wydajność na zboczu | & gt;13W/A |
| Włókno | |
| Promień zgięcia włókna | & gt;60mm |
| Długość włókna / średnica płaszcza światłowodowego | 1,5m/0,9mm |
| Rdzeń światłowodowy | 200um |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,22 ND |
| Złącze światłowodowe | Odsłonić |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 20~22A |
| Prąd progowy Ith | 1A |
| Napięcie robocze Vop | 31.5V |
| Wydajność konwersji mocy | ~45% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy (bez kondensacji) | 15~55℃ |
| Temperatura przechowywania (bez kondensacji) | -30-70℃ |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~0.3nm/℃ |
Nasz model FC915LD300 zapewnia imponującą moc wyjściową 300 W z włókna 200um/0.22NA. Co więcej, 95% mocy transmitowanej w zakresie NA0.18, dzięki czemu moc lasera jest bardziej skoncentrowana i wyższa jasność. Jego szerokość widmowa szerokość FWHM wynosi< 4,5="" nm,="" co="" umożliwia="" klientom="" uzyskanie="" większej="" stabilności="" przy="" wyborze="" aplikacji="" laserowych="" o="" różnych="" długościach="" fal.="" moduł="" posiada="" ochronę="" laserową="" 1064nm.="" pls="" prosimy="" o="" sprawdzenie="" poniżej="" danych="">


Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Założona w 2011 r. firma BrandNew, firma produkująca diody laserowe, produkuje lasery i systemy diodowe o dużej mocy w szerokim zakresie mocy wyjściowych i długości fali, w tym lasery światłowodowe, typu stack bar oraz lasery typu „plug and play”.
Współpracował z Instytutem Półprzewodników Chińską Akademią Nauk i Uniwersytetem Zhejiang. Dziś ponad 60 techników i 2 naukowców, 20 techników z tytułem doktora. Powierzchnia produkcyjna to 10000 Class Lab Clean Room o powierzchni 2000 metrów kwadratowych. Roczny obrót przekracza 10 mln dolarów.
Nowe mocne strony to talent pracowników, inżynieria jakości, kontrola procesów, rozwój produktu i produkcja seryjna.
Podstawową kompetencją
◆ Opakowania diodowe ◆ Kształtowanie wiązki
◆ Testowanie niezawodności ◆ Wydajne chłodzenie
Procedura zamówienia:
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji przez e-mail.
Wysyłamy do Ciebie PI do zapłaty, termin płatności to T/T.
Po dokonaniu płatności zorganizujemy produkcję.
Czas dostawy wynosi 1-4 tygodnie w zależności od ilości zamówienia i zamówienia.
Po dostawie wyślemy Ci numer przesyłki DHL UPS FedEx TNT.
Gwarancja jakości wynosi 12 miesięcy.
Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać pomoc, jeśli potrzebujesz więcej informacji.
David Wong, dw@brandnew-china.com
Katherine Wen, kw@brandnew-china.com
Yoyo Jin, info@brandnew-china.com
Popularne Tagi: laser światłowodowy 915nm dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, made in China










