Dioda laserowa ze sprzężeniem światłowodowym 2W 808nm, 9pin HHL
Kluczowe cechy:
- Konfiguracja sprawia, że jest on kompatybilny z szeroką gamą systemów elektrycznych, co ułatwia integrację z różnymi konfiguracjami.
- Posiada 9-pinowe złącze HHL, współczynnik temperaturowy długości fali wynoszący 0,5 mm i współczynnik temperaturowy długości fali wynoszący 0,5 mm.
- Przy współczynniku temperaturowym długości fali wynoszącym 0,3 nm/stopień, jest on stabilny w każdych warunkach temperaturowych.
aplikacja:
- Badania naukowe
- Cele medyczne
- Zastosowania przemysłowe
- Pompowanie laserem Nd YAG

Specyfikacja
Pozycja nr:FC808DL2
Nazwa elementu: Laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym 808 nm, 2 W, 9 pinów HHL
| Optyczny | Typowa wartość |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±3 nm |
| Moc wyjściowa | 2W |
| Błonnik | |
| Rdzeń włóknisty | 105um |
| Światłowodowa apertura numeryczna | 0.22NA |
| Długość włókna | 1m |
| złącze światłowodowe | FC/PC |
| Elektryczny | |
| Lop prądu roboczego | 2.4A |
| Próg prądu Lth | 0.4A |
| Napięcie robocze Vop | 2V |
| PD | <2000uA |
| TermistorKΩ (25 stopni) | 10±5%/3450 |
| Prąd/Napięcie | 2.5A/6.3V |
| Termiczny | |
| Temperatura testowa | 25 stopni |
| Temperatura przechowywania | -20~50 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0.35 nm/stopień |
Rozmiar:

Energia lasera 9pin HHL Nd:YAG jest selektywnie absorbowana przez głębsze warstwy skóry właściwej i pozwala na leczenie głębszych zmian naczyniowych, takich jak teleangiektazje, naczyniaki krwionośne i żyły na nogach. Energia lasera dostarczana jest za pomocą długich impulsów, które w tkance zamieniane są na ciepło. Lasery Nd:YAG są pompowane optycznie za pomocą lampy błyskowej lub diody laserowej. Jest to jeden z najpowszechniejszych typów laserów i może być stosowany w wielu różnych zastosowaniach. Lasery Nd:YAG zazwyczaj emitują podczerwień o długości fali 1064 nanometrów. Istnieją jednak również odmiany o długościach fal bliższych 946, 1120, 1320 i 1440 nanometrów. Jaka jest różnica między Nd yap i Nd: YAG? Główną różnicą jest grubość kryształu (kryształy Nd:YAP są o około 1 mm grubsze niż kryształy Nd:YAG). Boczne tory trójkąta są szlifowane, a powstałe promieniowanie jest rozprowadzane z tych boków.

Popularne Tagi: 9-pinowa dioda laserowa hhl 808nm ze sprzężonym włóknem laserowym nd yag dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach













