30 W 976 nm Fibre sprzężony z diodą laserową
30 W 976 Nm Fibre Diode Laser Diode to wiele laserów diodowych pojedynczych emiterów . Wiele laserów diodowych pojedynczych emiterów opiera się na podstawie technologii łączenia wielu emiterów, aby uzyskać wysoką moc i wysoką jasność laser Diode .} Multi Emiter Diode Laser Laser Diode Emitera, BrandNew opatentował wiele ulepszonych projektów optycznych . i te kompaktowe pakiety i rozpoznane w handlu formaty umożliwiają łatwą integrację z istniejącymi produktami
Cechy
Wyjście sprzężone z światłowodem
Mały NA 0,22
Długa całe życie 10000 godzin
Dostępne są wiele funkcji, takie jak czerwona wiązka celująca, PD, termistor

Arkusz danych:
Item nr .: FC976DL30
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 976 ± 10 nm |
| Moc wyjściowa | 30W |
| Tryb pracy | CW |
| Szerokość widmowa FWHM | 3,5 nm |
| Wydajność nachylenia | 2.7W/A |
| Błonnik | |
| Długość światłowodowa | 1m |
| Rdzeń światłowodowy | 105um |
| Przysłona liczbowa światłowodowa | 0,22na |
| Złącze światłowodowe | Bare/SMA905/co |
| Elektryczny | |
| Działający prąd IOP | 11.5A |
| Próg progowy | 0.6A |
| Napięcie robocze VOP | 5.6V |
| Wydajność konwersji mocy | ~45% |
| Termiczny | |
| Temperatura robocza | 15 ~ 55 stopni |
| Temperatura przechowywania | -30-70 stopień |
Rysunek:
![product-1-1 {9HI{ZTI{P_@X]]CGGI]9NY](/Content/upload/201998745/201908021518289842248.png)
Popularne Tagi: 30W 976 NM FILEPLED LASER DIODE DOBRAZ, PRODUCENCJI CHINY, FABROTY, HURTOWANIE, WYMIENIONY W CHINY










