System diod laserowych ze sprzężeniem światłowodowym 25 W 1064 nm
Jedną z kluczowych zalet systemu diod laserowych ze sprzężeniem światłowodowym 25 W 1064 nm jest jego konstrukcja plug-and-play. Oznacza to, że można go łatwo zintegrować z istniejącymi systemami bez konieczności skomplikowanej konfiguracji lub kalibracji. To sprawia, że jest to idealny wybór dla producentów OEM i integratorów systemów, którzy potrzebują niezawodnej diody laserowej o dużej mocy, łatwej w obsłudze i konserwacji.
Kontroler z ekranem dotykowym
Sterownik umożliwia lokalne i zdalne sterowanie wyjściem optycznym lasera. Rezystancyjny ekran dotykowy pozwala na obsługę ekranu w rękawiczkach lub innym sprzęcie ochronnym. Zrzuty ekranu interfejsu są dostępne wInterfejs kontrolerapatka. Z tyłu kontrolera znajdują się trzy złącza SMA: zewnętrzne wejście modulacji dla fal sinusoidalnych, trójkątnych lub prostokątnych; zewnętrzne wejście strojenia do precyzyjnego dostrajania laserów DFB do widmowej linii absorpcyjnej i blokowania długości fali za pomocą sprzężenia zwrotnego sygnału błędu; oraz wyjście synchronizacji TTL. W zestawie znajduje się gniazdo mono 2,5 mm do połączeń blokujących, a gniazdo bananowe 4 mm jest dołączone do użytku z bolcem uziemiającym. Dodatkowo złącze USB 2.0 mini B umożliwia zdalną obsługę za pomocą oprogramowania napisanego przez użytkownika w C, C plus plus, C#, LabVIEW®, LabWindows™/CVI lub Visual Studio.

Arkusz danych
Pozycja nr: FC1064YT25
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 1064nm |
| Tolerancja długości fali | ±10 nm |
| Moc wyjściowa | 0~25W |
| Tryb pracy | CW |
| Błonnik | |
| Rdzeń światłowodowy | 62,5um |
| Długość włókna/średnica płaszcza włókna | Kurtka 1m/2,5mm |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Światłowodowa apertura numeryczna | 0.15NA |
| Elektryczny | |
| Kontrola | Ekran dotykowy |
| ODKURZACZ | 220V |
| termistor | |
| Temperatura testu | 25 stopni |
| Temperatura przechowywania | -30~70 stopni |
| Chłodzenie | Powietrze/TEC |
Rysunek

Popularne Tagi: 25w 1064nm sprzężony z włóknem system diody laserowej dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurt, wyprodukowano w Chinach










