Dioda źródłowa lasera do usuwania włosów Fiber HD
Laser diodowy do depilacji światłowodowej może pracować w wysokiej temperaturze nawet 45 ℃ i środowisku wilgotnym, chroni generator lasera rdzeniowego, nigdy nie występuje problem spowodowany uszkodzeniem termicznym, dzięki czemu przedłużysz żywotność rękojeści do 50 milionów strzałów i dwuletnią gwarancję.
Cechy:
Wsparcie 0 ~ 5 v odpowiadające 0 ~ 100% mocy lasera
Obsługa standardowej modulacji TTL 0 ~ 5 v
Laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym został zaprojektowany z równomiernym rozkładem energii pod małym kątem rozbieżności, aby zapewnić bardziej delikatną i skuteczną depilację.
Zastosowanie: używany do depilacji
Opcje:
200W/300W/400W/600W 808nm
300W/400W 1064nm
300W755/808/1064nm



Arkusz danych:
Pozycja nr: FCHR808DL300
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±20nm |
| Moc wyjściowa | 300W |
| Tryb pracy | QCW |
| Szerokość impulsu | 5-600ms |
| Częstotliwość | & lt;30Hz |
| Cykl pracy | & lt;60% |
| Długość włókna | 2m |
| Elektryczny | |
| Częstotliwość | 47~63Hz |
| Napięcie robocze Vop | 85~260V |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~35℃ |
| Temperatura przechowywania | -30~50℃ |
| Temperatura wody | 20~25℃ |
| Natężenie przepływu wody | & g;3L/min |
Rysunek

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji
Whatsapp: 0086 18158400345
E-mail: info@brandnew-china.com
Popularne Tagi: Dostawcy diod laserowych do usuwania włosów z włókna hd, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










