Opis
Dioda laserowa 10W 808nm z włóknem światłowodowym
Specyfikacje
| Pozycja nr: FC808DL8 | |
| Nazwa elementu: Dioda laserowa sprzężona z włóknem światłowodowym 10W 808nm | |
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali λ | 808±5nm |
| Moc wyjściowa | 10W |
| Tryb pracy | CW |
| Szerokość widmowa FWHM | 6nm |
| & gt; 90% mocy | 0,15 NA |
| Wydajność na zboczu | 0.95W/A |
| Włókno | |
| Promień zgięcia włókna | & gt;60mm |
| Długość włókna | 1m |
| Średnica rdzenia włókna / płaszcza / bufora | 200um/240um/320um |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,22 ND |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 10.5A |
| Prąd progowy Ith | 1.8A |
| Napięcie robocze Vop | 2.0V |
| sprawność konwersji mocy | 40% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy (bez kondensacji) | 15~35℃ |
| Temperatura przechowywania (bez kondensacji) | -30-70℃ |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~0.3nm/℃ |

Nasza firma

Certyfikaty

Skontaktuj się z nami
|












