Opis
Dioda lasera światłowodowego 150W 808nm z diodą fotograficzną
Kluczowe cechy:
Moc wyjściowa 150 W CW
808nm
Włókno MM o średnicy rdzenia 400 µm
0.22 Numeryczna temperatura
Wiązka celująca, PD, funkcje termistora opcjonalne
Wysoce wydajny, bardzo stabilny
Najwyższa jakość wiązki, długa żywotność diody
Aplikacje:
włókno& Pompy laserowe DPSS
Mechaniczna wizja
Optogenetyka
Fotoluminescencja
Dentystyczny
Terapia fotodynamiczna

Dokumentacja techniczna:
Pozycja nr: FC808DL150
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Moc wyjściowa | 150W |
| Szerokość widmowa FWHM | 6nm |
| Włókno | |
| Rdzeń światłowodowy | 400um |
| Długość włókna | 1.5m |
| Apertura numeryczna światłowodu | 0,22 ND |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 10A |
| Prąd progowy Ith | 1.8A |
| Napięcie robocze Vop | 31V |
| Wiązka celownicza | 5V |
| PD | Wewnętrzny |
| Termistor | Zewnętrzny |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~35℃ |
| Temperatura przechowywania | -20~70℃ |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~0.3nm/℃ |
Rysunek pakietu

Popularne Tagi: Dioda lasera światłowodowego 150W 808nm z dostawcami diod fotograficznych, producentami z Chin, fabrykami, hurtowniami, wyprodukowanymi w Chinach










