Laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym o mocy 60 W i długości fali 793 nm
![product-1-1 ]9H[XS[P)DH%I5~YM3G8[II](/Content/uploads/201998745/201912251331571957433.jpg)
Opis produktu
Jest to nowy produkt o mocy 60 W w serii diod laserowych ze sprzężeniem światłowodowym 793 nm.
Mikrooptyka przekształca natywne asymetryczne promieniowanie z chipów emitera w włókno wielomodowe o małej średnicy rdzenia.
Wykorzystuje pojedynczy światłowód 200µm/0,22NA z opcjonalnym złączem Bare, zapewniając dużą moc i wysoką jasność.
Długość fali 793 nm ma wiele zastosowań w technologii lasera światłowodowego. Po pierwsze, często używa się go do pompowania laserów światłowodowych-domieszkowanych tulem, aby zwiększyć moc wyjściową lasera i wydajność pompowania. Optymalizując strukturę podwójnie-płaszczonych włókien optycznych, można osiągnąć transmisję pustych wiązek, co jeszcze bardziej poprawia wydajność lasera. Ponadto lasery o długości fali 793 nm są również wykorzystywane w litotrypsji medycznej, spawaniu tworzyw sztucznych i badaniach naukowych.
Arkusz danych
Nr artykułu: FC793DL60
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 793 nm |
| Tolerancja długości fali | ±3 nm |
| Moc wyjściowa | 60W |
| Szerokość widmowa FWHM | 5 nm |
| Wydajność na zboczu | 18W/A |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 5.5A |
| Próg prądu Ith | 0.9A |
| Napięcie robocze Vop | 40V |
| Efektywność konwersji mocy | 40% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15 ~ 35 stopni |
| Temperatura przechowywania | -20-70 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~0,3 nm/stopień |
Rysunek
![product-1-1 ITX[~[%(V~PHQE]MT@MT%SR](/Content/uploads/201998745/201912251335333997462.png)
Często zadawane pytania:
Czy mógłbyś zrobić OEM (projektować i produkować lasery dla klienta)?
Tak, mamy profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy obejmujący oprogramowanie, sprzęt, elektronikę i dział projektantów 3D i mamy wystarczające możliwości produkcji laserów całkowicie zgodnie z wymaganiami klienta.
Jakie są warunki płatności?
T/T lub Western Union, do wyboru.
Popularne Tagi: Dostawcy laserów diodowych ze sprzężeniem światłowodowym 60 w 793 nm, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










