Laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym 450nm i mocy 45W

Przegląd
Z funkcjami PD, termistora i TEC
Obudowa źródła: sprzęgło światłowodowe
Specjalna konstrukcja dla następnej generacji
Źródło niebieskiego światła o dużej mocy
Zielone i niebieskie fale są znacznie łatwiej pochłaniane przez wiele metali niż podczerwień, dzięki czemu spoina jest gładsza i łatwiejsza do kontrolowania. W rzeczywistości miedź pochłania światło niebieskie 13 razy więcej niż fale podczerwone; złoto absorbuje 66 razy więcej koloru niebieskiego niż podczerwień. Producenci wykorzystujący te metale od dawna poszukują narzędzi laserowych o alternatywnych długościach fal, które oferują wydajność w przeliczeniu na-na-wat.
Arkusz specyfikacji:
Nr artykułu: FC450DL45
| Optyczny | Typowa wartość |
| Środkowa długość fali λ | 450±10 nm |
| Moc wyjściowa | 45W |
| Tryb pracy | CW |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 2.5A |
| Próg prądu Ith | 0.3A |
| Napięcie robocze Vop | 36V |
| Błonnik | |
| Średnica rdzenia włókna | 400um |
| Światłowodowa apertura numeryczna | 0,22 NA |
| Długość włókna | 1~2m |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15 ~ 55 stopni |
| Temperatura przechowywania | -30-70℃ |
Rysunek opakowania

Popularne Tagi: 450nm 45w laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










