10mW 1030nmJednomodowa dioda laserowa ze sprzężeniem światłowodowym Butterfly
Cechy:
Hermetycznie zamknięte w 14-pinowej obudowie motylkowej
Wbudowany TEC (termoelektryczna chłodnica), PD (fotodioda monitora), termistor
Praca CW lub pulsacyjna
Temperatura pracy od -40 stopni do plus 50 stopni
Pigtail światłowodowy jednomodowy (HI1060)
Opcjonalne złącze światłowodowe: goły koniec, FC/PC, FC/UPC i FC/APC
Aplikacje:
Telekomunikacja
Oświetlenie
Wyczuwanie
Spektroskopia
Zapewniamy również inne 14-stykowe jednomodowe diody laserowe sprzężone z włóknem motylkowym: lasery pompujące 980 nm używane do pompowania źródeł światła EDFA i ASE; lasery 1310 nm i 1550 nm używane do komunikacji w paśmie CWDM (1270 nm -1610 nm); 850 nm, 1310 nm i 1550 nm laser stosowany w wykrywaniu, wykrywaniu gazów i medycynie; laser 1550nm, 1580nm, 1653,7nm do wykrywania gazu.

Arkusz specyfikacji:
Numer artykułu: FC1030PM10
Nazwa przedmiotu: 10mW 1030nm jednomodowy moduł laserowy ze sprzężeniem światłowodowym
| Optyczny | Typowa wartość |
| Środkowa długość fali λ | 1030 nm |
| Tolerancja długości fali | ±5 nm |
| Moc wyjściowa | 10 mW |
| Błonnik | |
| Błonnik | Cześć 1060 |
| Długość włókna | >1m |
| Złącze światłowodowe | FC/APC |
| Elektryczny | |
| Prąd progowy Ith | 30mA |
| Prąd roboczy Iop | 300mA |
| Napięcie robocze Vop | 2V |
| Termiczny | |
| Temperatura testu | 25 stopni |
| Temperatura przechowywania | -40-80 stopień |
Rysunek

Popularne Tagi: 10mw 1030nm jednomodowa motylkowa dioda laserowa dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










