Laser diodowy z pojedynczą listwą 200 W 808 nm QCW CS
Cechy
Standardowa chłodnica pasywna typu CS z diodą laserową o szerokości 10 mm
Z FAC jest dostępny, szybka rozbieżność osi (FWHM) 1 stopień
Tryb CW: 40 W 80 W QCW: 200 W
Dostępna jest również wyższa moc, skontaktuj się z nami, aby uzyskać większy wybór.
Aplikacje
Druk
Medyka
Kolimowane pompowanie laserowe na ciele stałym
Zastosowania bezpośrednie, takie jak obróbka materiałów

Arkusz danych
Przedmiot nr. CC808SB200
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Tryb pracy | QCW |
| Moc wyjściowa na bar | 200W |
| Liczba barów | 1 |
| Szybka dywergencja osi (FWHM) | 38 stopni (FAC 1 stopień) |
| Rozbieżność wolnej osi (FWHM) | 12 stopni |
| Szerokość impulsu | 200us |
| Częstotliwość | 100Hz |
| Cykl pracy | 2% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 200A |
| Prąd progowy Ith | 25A |
| Napięcie robocze Vop | 1.8V |
| Wydajność konwersji mocy | 50% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy (bez kondensacji) | 25℃ |
| Temperatura przechowywania (bez kondensacji) | -40-80℃ |
Rysunek

Często zadawane pytania:
Czy masz limit MOQ?
Dostępne jest niskie MOQ, 1 szt. do sprawdzania próbek
Czy możesz wykonać OEM (zaprojektować i wyprodukować lasery dla klienta)?
Tak, mamy profesjonalny zespół R&i D, w tym oprogramowanie, sprzęt, elektronikę i projektantów 3D i mamy wystarczającą zdolność do produkcji laserów całkowicie zgodnie z wymaganiami klienta'.
Popularne Tagi: 200w 808nm qcw cs laser diodowy z pojedynczym paskiem dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










