Jednopasmowa dioda laserowa CW o mocy 40 W 1064 nm
Dostarczamy pojedynczą diodę laserową CW o mocy 40 W 1064 nm. Posiada pakiet CS Mount z pojedynczą belką zamontowaną w podstawie, co zapewnia wysoką niezawodność, wysoką stabilność i długą żywotność. Oprócz tej mocy mamy również laser diodowy jednobarowy o mocy 10 W, 15 W, 20 W, 40 W, 50 W, 80 W, 100 W. Jeśli chcesz inne formy pakowania, możemy również zapewnić. Sush jako: TO Mount, C-Mount, F-Mount. Wszystko zależy od Ciebie.
Cechy:
1064 nm, 40 W
CS chłodzony przewodzącą dużą mocą.-Zamontuj listwę diody laserowej
Niska rozbieżność
Wysoka niezawodność
Pakiet chłodzony przewodnością CS Bar
Aplikacje:
Terapia medyczna
Ablacja
Rytownictwo
Obróbka powierzchni
Spektroskopia
Cechowanie
Pompowanie
Teledetekcja

Rysunek

Arkusz danych
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 1064nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Moc wyjściowa | 40W |
| Szerokość widmowa FWHM | <5nm |
| Tryb polaryzacji | TE |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 50A |
| Próg prądu Ith | 7A |
| Napięcie robocze Vop | 2V |
| Efektywność konwersji mocy | 40% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 15 ~ 30 stopni |
| Temperatura przechowywania | 0-55 stopni |
| Współczynnik temperaturowy | ~0,3 nm/stopień |
Popularne Tagi: 40w 1064nm cw pojedyncza dioda laserowa dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










