Opis
Dioda laserowa CS 80W 975nm 976nm 980nm
Cechy:
Jednolity profil wiązki
Długa żywotność: ponad 10000 godzin
wąskie spektrum
Podanie:
pompowanie laserowe,obróbka materiałów,przemysł,medycyna,drukowanie,wyświetlanie,projekcja,obrona,badania wojskowe i naukowe.

Rysunek:

Arkusz danych:
Pozycja nr: CC976SB80
Nazwa elementu: Laser diodowy z pojedynczym prętem chłodzonym przewodzącym prądem CW 80W 976nm
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 976nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Tryb pracy | CW |
| Moc wyjściowa | 80W |
| Szerokość widmowa FWHM | ≤6nm |
| Szybka dywergencja osi (FWHM) | 30 stopni |
| Rozbieżność wolnej osi (FWHM) | 9 stopni |
| Wydajność na zboczu | ~1.1W/A |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ≤90A |
| Prąd progowy Ith | ≤12A |
| Napięcie robocze Vop | ≤2.5V |
| Wydajność konwersji mocy | ≥40% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~30℃ |
| Temperatura przechowywania | 0-55℃ |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~0.3nm/℃ |
| Możliwość radiatora | & gt;70W |
O nas:
Mocne strony BrandNew' to talent pracowników, inżynieria jakości, kontrola procesów, rozwój produktu i produkcja seryjna.
Orzecznictwo:
Skontaktuj się z nami: info@brandnew-china.com
Popularne Tagi: 80w 975nm 976nm 980nm cs dioda laserowa dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, made in China










